Gabinet Terapii Manualnej i Fizjoterapii

Adres:
Tarnów, ul. Okrężna 4A

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt.: 8:00 - 19:00

Promocja – rehabilitacja Tarnów i okolice

Promocja – rehabilitacja Tarnów i okolice

W ramach promocji naszych usług świadczonych w domu pacjenta lub w Gabinecie Terapii Manualnej i Fizjoterapii przygotowaliśmy nowe ulotki a wraz z nimi zniżkę na pierwszą wizytę rehabilitacyjną.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wydrukować  ulotkę i przyjść na wcześniej umówioną wizytę, każda upoważnia do 25% rabatu na pierwszą terapię w domu pacjenta lub w Gabinecie Terapii Manualnej i Fizjoterapii.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

PRZED WIZYTĄ:

Jeżeli posiadają Państwo aktualne badania i zdjęcia (TK, MRI, RTG, USG) należy zabrać je ze sobą. Na 1-2 h przed wizytą nie należy spożywać obfitych posiłków. Prosimy o zabranie wygodnego stroju, możliwe, że na wizycie będzie konieczne rozebranie się do bielizny.

W GABINECIE:

Wizyta zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu dotyczącego dolegliwości bólowych i chorób współistniejących. Następnie przechodzimy do oceny narządu ruchu  i wykonania  badania manualnego. Wszystkie te czynności pozwolą postawić wstępną diagnozę i dobrać odpowiednią terapię  do potrzeb pacjenta. Wizyta kończy się zaleceniami do domu.

PO WIZYCIE

Zalecany jest odpoczynek. W wyniku mobilizacji, terapii punktów spustowych lub masażu funkcyjnego pacjent może czuć się zmęczony lub obolały. To naturalna reakcja tkanki na terapię manualną, objawy towarzyszące procesowi zdrowienia ustąpią (od 24 do 48 godzin ).

Więcej informacji o terapii manualnej, rehabilitacji, masażu w Tarnowie, na naszej stronie. Rejestracja telefoniczna pod numerem:

889-010-170 lub 793-018-638

Zapraszamy